Magda Majek 38 lat

Magda to energiczna, wesoła kobieta, która skończyła właśnie 38 lat. Od dawna jej największym kompleksem była spora nadwaga. Zobacz, jak udało się jej z nią wygrać.

Izabela Janik, AcaLuxin

Jak wyglądało Twoje życie przed podjęciem kuracji z AcaLuxin?

Hmm moje życie było przede wszystkim jedną wielką rutyną. Rano wstawałam z łóżka, na dzień dobry wypijałam kubek mocnej kawy, następnie lekko zaspana jechałam do pracy. Tam spędzałam intensywne 8 godzin, a potem wiadomo. Zakupy, obiad, rodzina, obowiązki domowe. Nic szczególnego. Moją jedyną rozrywką były wieczorne seanse filmowe z mężem przed telewizorem, gdzie pochłaniałam ogromne ilości popcornu, chipsów, ciasteczek i batoników. Nie uprawiałam żadnych sportów bo nie lubię wysiłku fizycznego, na spotkania z przyjaciółmi zwyczajnie nie miałam ochoty. Właściwie to na nic nie miałam ochoty. Z dzisiejszej perspektywy mówię sobie “Boże jak ja mogłam żyć tak przytłaczająco?!” Ale tak to mniej więcej wszystko wyglądało i być może właśnie ten tryb życia doprowadził mnie do nadwagi, która sięgnęła 25 kilogramów.

Magda Majek, Płock
Izabela Janik, AcaLuxin

Czy nadwaga spowodowała u Ciebie problemy zdrowotne?

O tak i to jeszcze jakie! Cholesterol, nadciśnienie tętnicze, duszności, zaparcia. Na początku nie przywiązywałam do tego zbyt dużej uwagi, jednak po szczegółowych badaniach, lekarz wyraził się jasno. Jeśli nie schudnę, moje problemy ze zdrowiem będą się co raz bardziej nasilać, a wkrótce nadwaga może nawet zacząć zagrażać mojemu życiu. Przestraszyłam się. Przecież moja rodzina potrzebowała mnie zdrowej. Dlatego postanowiłam o siebie zawalczyć.

Magda Majek, Płock
Izabela Janik, AcaLuxin

Dlaczego zdecydowałaś się akurat na AcaLuxin?

Od czasu gdy postanowiłam o siebie zawalczyć do czasu aż trafiłam na Was minęło kilka miesięcy. Jeździłam po lekarzach w całym województwie, próbowałam stosować przeróżne polecane diety, wydawałam kupę kasy na lekarstwa, ale moja waga nie zmieniała się. Moja starsza córa prówała mi pomóc wyszukując informacji w internecie i tak natrafiła na Was. Gdy spytała się mnie: „Mamo a może spróbujesz tego?” – nie byłam do końca przekonana. W końcu tyle silnych środków mi nie pomogło, to niby dlaczego miałyby to zrobić jagody? No ale poczytałam dużo na temat właściwości jagód, a następnie skonsultowałam sięz lekarzem dietetykiem. Ten z kolei powiedział mi, że faktycznie jagody Acai mogą mi bardzo pomóc. Tak oto zaczęła się moja przygoda z Acaluxin.

Magda Majek, Płock
Izabela Janik, AcaLuxin

Wyglądasz na prawdę rewelacyjnie! Jak długo zajęło Tobie uzyskanie takiej sylwetki?

Dziękuję bardzo 🙂 Uważam, że nie tylko wyglądam rewelacyjnie, ale tak też się czuję. Moje życie dzięki AcaLuxin obróciło się o 360 stopni. Przy zakupie suplementu zdecydowałam się na pakiet sześciomięsięczny. I to wystarczyło, żebym zrzuciła aż 28 kilogramów!

Magda Majek, Płock
Izabela Janik, AcaLuxin

Jak AcaLuxin zmienił Twoje życie?

Tak jak mówię, wywrócił je dosłownie do góry nogami. Wieszi jak to jest, jeden proces ciągnie za sobą kolejne i kolejne. To, że schudłam aż 28 kilogramów to jedno, ale powrót do dawnej sylwetki, zakup ubrań wreszcie o parę rozmiarów mniej… tego nie da się opisać słowami. Koleżanki w pracy były w szoku, mój mąż miał nową żonę, dzieci matkę, a ja czułam się jak nowo narodzona. Od pierwszych tygodni stosowania AcaLuxin nabrałam energii do życia. Z uśmiechem jechałam do pracy, bez porannego kubka kawy! Zaczęłam więcej czasu spędzać na świeżym powetrzu. Zabrałam się w końcu za porządki w moim ogródku. Coraz częściej jeździmy z rodziną do aquaparku, a wieczorami zamiast przesiadywać przed telewizorem bierzemy z mężem psa i idziemy na dłuuugi spacer.

Magda Majek, Płock
Izabela Janik, AcaLuxin

A jak zareagował Twój lekarz prowadzący?

Mój lekarz? Był w szoku! Zrobiłam mu niespodziankę już po dwóch miesiącach kuracji. Muszę Tobie powiedzieć, że aż wstał z krzesła gdy mnie zobaczył. Na początku myślał, że wreszcie trafiłam na jakieś porządne lekarstwo, które w połączeniu z dietą i ćwiczeniami zaczęło działać. Nie mógł uwierzyć jak mu powiedziałam, że dziennie rano jem dwie kapsułki AcaLuxin i nic więcej. Powiedział że koniecznie musi zajrzeć na Waszą stronę i zapoznać się bliżej z tym produktem, bo wcześniej nie spotkał się, aby suplement miał aż tak korzystne działanie. Poza tym problemy z twardym brzuchem i zaparciami zniknęły po około 8 dniach od zaczęcia kuracji. Aha i jeszcze ostatnie wyniki krwi pokazały, że poziom cholesterolu praktycznie wrócił do normy. Ja w zasadzie też jestem w szoku 🙂

Magda Majek, Płock
Izabela Janik, AcaLuxin

Czy oprócz kuracji AcaLuxin dbasz w jakiś inny sposób o sylwetkę i zdrowie?

Staram się zdrowo odżywiać. Więcej warzyw, owoców – mniej chemii zawartej w słodkich napojach i chipsach. No i piję więcej wody! A tak poza tym to zupełnie nic.

Magda Majek, Płock
Izabela Janik, AcaLuxin

Czy poleciłabyś AcaLuxin innym osobom borykającym się z problemami nadwagi?

Ja już to zrobiłam! Poleciłam go mojej przyjaciółce. Wiadomo, w naszym wieku bardzo łatwo jest przytyć, a ciężko cokolwiek zrzucić. Co prawda Beata nie miała problemów z tak wielką nadwagą jak ja, ale non stop marudziła, że chciałaby zejść z wagi parę kilo. No i co? I po miesiącu kuracji ma swoją wymarzoną figurę. AcaLuxin jest niezawodny i możesz być pewna, że będę go polecała każdemu kto tylko wspomni o swoich problemach z nadwagą 🙂

Magda Majek, Płock
Izabela Janik, AcaLuxin

Dziękuję za poświęcony czas i w imieniu całego zespołu AcaLuxin życzę dalszych sukcesów na drodze nowego, aktywnego stylu życia 🙂

Ja również dziękuję za wszystko, czego udało mi się dokonać dzięki Waszym jagodom. Pozdrawiam serdecznie! 🙂

Magda Majek, Płock