Ile czasu muszę stosować AcaLuxin?

Czas stosowania zależy od Twoich potrzeb oraz aktualnej wagi. Jedno opakowanie pozwala stracić nawet 4 kilogramy, dlatego jeśli np. Twoja nadwaga to 10 kilogramów, wystarczą 3 opakowania AcaLuxin. Dla osiągnięcia lepszych wyników zalecamy pakiet sześcio-miesięczny.

Czy AcaLuxin zwiększy poziom energii?

Bez dwóch zdań. Już w pierwszych dniach stosowania AcaLuxin zauważysz, że energia wręcz rozsadza Cię od środka. To zasługa odpowiedniej proporcji jagód Acai, których głównym celem jest przyspieszenie procesów metabolicznych w Twoim ciele. Poza tym Twój organizm zacznie pozbywać się zalegających w nim toksyn dzięki aktywnemu składnikowi EGCG (polifenol galusan epigallokatechiny).

Co odróźnia AcaLuxin od innych środków na odchudzanie?

AcaLuxin to unikalna formuła, która w przeciwieństwie do wielu “pseudo” środków jest w stu procentach naturalna i dobrana w taki sposób, aby procesy metabolizmu w Twoim ciele mogły zostać zwiększone, dzięki czemu spalanie tkanki tłuszczowej będzie trwało nieprzerwanie przez całą dobę. Formuła AcaLuxin to: 1400mg jagód Acai, 100mg zielonej herbaty ze związkiem EGCG, witaminy – A, C, B1, B2, B3, magnez, krzem, tłuszcze – omega-3. omega-6, omega-9, proteiny oraz ogromna ilość przeciwutleniaczy.

Czy muszę rezygnować z dotychczasowych potraw stosując AcaLuxin?

Absolutnie nie! Możesz dalej cieszyć się swoimi ulubionymi potrawami i jednocześnie tracić na wadze. AcaLuxin przyspiesza metabolizm oraz pozwala uwolnić organizm od zalegających toksyn, a więc cokolwiek zjesz, zostanie przetworzone szybciej, niż przed stosowaniem AcaLuxin. Jeżeli jednak chcesz spotęgować działanie AcaLuxin i osiągnąć oczekiwany efekty w szybszym tempie, zastosuj zbilansowaną dietę oraz pij 2 litry płynów dziennie.

Kto może stosować AcaLuxin?

AcaLuxin mogą stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania AcaLuxin, jednakże jeżeli jesteś w ciąży, masz problemy z sercem lub cierpisz na niewydolność wątroby bądź nerek, dla pewności skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem.

Jak stosować AcaLuxin?

Weź dwie kapsułki po śniadaniu i popij szklanką wody lub soku. Zażywaj codziennie aż do momentu, w którym stwierdzisz, że waga osiągnęła oczekiwany przez Ciebie poziom. Po osiągnięciu wymarzonej wagi możesz dalej stosować AcaLuxin dla zachowania zwiększonej porcji energii, jednakże musisz zredukować dawkę do jednej kapsułki na dzień, aby dalej nie tracić na wadze.

Czy AcaLuxin powoduje jakieś skutki uboczne?

Absolutnie nie! To naturalny i przetestowany środek, którego stosowanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. Jeżeli cierpisz na przewlekłe choroby żołądka (wrzody, niestrawność), dla pewności skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem AcaLuxin. Jeżeli cieszysz się ogólnie dobrym zdrowiem, absolutnie nie musisz się obawiać o jakiekolwiek skutki uboczne. AcaLuxin to przebadany i w pełni naturalny preparat, którego celem jest poprawna waga ciała oraz pozbycie się toksyn, które zalegają od lat w Twoim organizmie.

Czy dopadnie mnie efekt jojo po zakończeniu kuracji?

Absolutnie nie! Efekt jojo występuje tylko wtedy, kiedy decydujesz się na szybką i niskokaloryczną dietę. Podczas kuracji z AcaLuxin nie przechodzisz na żadną dietę, tylko jesz normalnie, podczas gdy AcaLuxin przyspiesza Twój metabolizm. Kilogramy, które zgubisz podczas kuracji, nie wrócą powtórnie pod warunkiem, że będziesz racjonalnie się odżywiać. Nie stosuj głodówek oraz nie redukuj drastycznie kalorii w ciągu dnia. Jedz normalnie i pozostaw zarządzanie Twoją wagą skutecznemu działaniu AcaLuxin. Rezultaty przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania!

MASZ INNE PYTANIA?

Jesteśmy tutaj do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące stosowania AcaLuxin, skontaktuj się z nami klikając w link poniżej.

Kontakt
PROSTA I SZYBKA DOSTAWA

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w dyskretnym opakowaniu bez jakichkolwiek zewnętrznych oznaczeń świadczących o zawartości Twojej przesyłki.

Zamówienia wysyłamy 6 dni w tygodniu (pn-sob) pomijając niedziele oraz święta państwowe.

Możesz złożyć zamówienie z dowolnego miejsca na całym świecie. Koszt przesyłki międzynarodowej oraz szacowany czas dostawy zobaczysz w trakcie składania zamówienia.

CHCESZ WRESZCIE ZMIANY NA LEPSZE?

LŻEJSZEJ I ŚWIETNIE WYGLĄDAJĄCEJ SYLWETKI?

Wybierz już teraz właściwy dla redukcji swojej nadwagi pakiet!
Twoje życie i ciało w końcu zaczną się zmieniać, a Ty ujrzysz nowe, nieznane Tobie dotąd oblicze.
Zaufaj swojej intuicji i podejmij właściwą decyzję!
Od wymarzonego celu dzieli Cię jedynie czas oczekiwania na przesyłkę!